Zadzwoń do nas

797 403 762 / 22 615 58 53

Pracujemy w godzinach

Pn-pt 8 - 17 / Sob 8 - 13

Napisz do nas

astro@onet.com.pl

Serwis Bosch

Bosch logo

Serwis Bosch Warszawa

Kilka słów o Bosch…
Niemiecki gigant, solidna marka której nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Firma Bosch obecna jest w wielu branżach takich jak motoryzacja czy AGD, dostarczając produkty o bardzo wysokiej jakości.

Firma posiada bardzo dobrą renomę również jeżeli chodzi o produkcję elektronarzędzi, które bardzo chętnie wykorzystywane są specjalistów jak i domowych majsterkowiczów. Produkcja wszystkich urządzeń ukierunkowana jest na możliwie największą wytrzymałość, a także na zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikowi. Przedstawiając elektronarzędzia Bosch, nie sposób nie wspomnieć również o szeroko stosowanych, innowacyjnych rozwiązaniach, które niezwykle usprawniają pracę.

Dlaczego my?
Elektronarzędzia marki Bosch znamy jak mało kto. Mamy ogromną wiedzę z zakresu budowy jak i zasady działania tych urządzeń. Oddając swoje narzędzia w nasze ręce możesz mieć pewność, że wiemy co robimy. Usługa serwisowa w naszej firmie ma za zadanie przywrócić pełną funkcjonalność urządzenia, na kolejne lata. W sposób drobiazgowy docieramy do przyczyny problemu, a wszelkie naprawy dokonywane są w oparciu o najlepszej jakości podzespoły. Nie stosujemy pół środków, nie pozostawiamy niedociągnięć, nie stosujemy niesprawdzonych zamienników. Jeżeli serwis urządzeń Bosch to tylko u nas. Nie czekaj, sprawdź nas już dziś!

Profesjonalny serwis Bosch

Zadzwoń do nas!

797 403 762 / 22 615 58 53

Zgłoś urządzenie do naprawy

Wypełnij poniższy formularz, opisując zwięźle, czym została spowodowana lub jak objawia się usterka Twojego urządzenia. Ocenimy, czy wada kwalifikuje się do naprawy i skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Rodzaj usterki (w kilku słowach)

Marka urządzenia

Model