Zadzwoń do nas

797 403 762 / 22 615 58 53

Pracujemy w godzinach

Pn-pt 8 - 17 / Sob 8 - 13

Napisz do nas

astro@onet.com.pl

Serwis Makita

makita logo

Serwis Makita Warszawa

Kilka słów o Makita…
Japonia to przede wszystkim innowacyjna gospodarka i dbałość o najdrobniejsze detale. Obydwie te cechy bardzo dobrze odzwierciedlają produkty firmy Makita, które po raz pierwszy pojawiły się na rynku Japońskim ponad 100 lat temu.

Urządzenia firmy Makita dostępne są na rynku polskim od 1995 roku. Dzięki bardzo wysokiej jakości oraz szerokiemu zakresowi zastosowań, urządzenia Makita praktycznie od razu zyskały bardzo duże uznanie wśród wielu specjalistów. Warto dodać, iż obecnie elektronarzędzia japońskiego koncernu wykorzystywane są nie tylko przy dużych i specjalistycznych pracach, ale również bardzo często stanowią podstawowe wyposażenie podczas drobnych prac i napraw domowych.

Serwis

Z przyjemnością świadczymy usługi serwisowe urządzeń firmy Makita. Zapraszamy!

Dlaczego my…
Elektronarzędzia Makita to bardzo duża precyzja wykonania, która wymaga wysokiej precyzji serwisowania. Jako jedna z nielicznych firma w Warszawie, możemy zagwarantować w pełni profesjonalną naprawę i serwis elektronarzędzi tego producenta. Od lat pracujemy z narzędziami tej firmy i wiemy wszystko na temat ich budowy.

Profesjonalny serwis Makita

Zadzwoń do nas!

797 403 762 / 22 615 58 53

Zgłoś urządzenie do naprawy

Wypełnij poniższy formularz, opisując zwięźle, czym została spowodowana lub jak objawia się usterka Twojego urządzenia. Ocenimy, czy wada kwalifikuje się do naprawy i skontaktujemy się z Tobą niebawem!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Rodzaj usterki (w kilku słowach)

Marka urządzenia

Model